هزینه جانمایی پلاک ثبتی

 

هزینه جانمایی پلاک ثبتی سند تک برگ

 

هزینه جانمایی پلاک ثبتی برای سند تک برگ با توجه به شرایط خاصی محاسبه می شود. که در ادامه این مقاله سایت utm-map قصد داریم به آن بپردازیم.

 

نحوه جانمایی پلاک ثبتی برای سند تک برگ

 

جانمایی پلاک ثبتی، چیزی که زیاد با آن برخورد کرده اید، روشی است که در آن مکان ثبتی زمین و املاک به طور کامل و دقیق بر اساس پارامترهای مهم تعیین شده توسط سازمان ثبت اسناد و سایر سازمان های مربوط در نظر گرفته شده است، مشخص شده است.

یافتن پلاک ثبتی روی نقشه در مراحل اخذ سند تک برگ، در صورتی که توسط کارشناس جانمایی پلاک ثبتی را می توان یکی از اسناد اصلی و معتبر قابل استناد دانست. زیرا اعتبار حقوقی دارد. باید بدانید که برای تعیین پلاک ثبتی ابتدا باید محل دقیق ملک بر روی زمین مشخص شود و بر اساس آن

باید جانمایی انجام شود که تمامی مراحل این عملیات با استفاده از ابزار نقشه برداری به صورت کامل و به طور دقیق انجام شده است. کارشناس جانمایی پلاک ثبتی با بررسی و احراز مالکیت ملک در محل حضور یافته و پس از شناسایی محل دقیق ملک کاملاً حریم خصوصی همسایگان را با استفاده از میخ یا فنس مشخص می کند.

سپس با استفاده از دوربین های مخصوص و GPS جی پی اس در محل مختصات گوشه های ملک را برداشت می کند، پس از ترسیم مختصات و گوشه ها آن را در سیستم کاداستر کشور جانمایی می کند که حاصل این عملیات یک نقشه utm از ملک است. اما در مواردی که مکان دقیق ملک حتی برای مالک نیز قابل تشخیص نباشد، ابتدا باید پلاک ثبتی مشخص شود.

این کار با تفسیر عکس های هوایی و سپس مشخص کردن گوشه ها انجام می شود آنها ملک را کامل و دقیق می کنند.

 

هزینه جانمایی پلاک ثبتی

نحوه محاسبه هزینه پلاک ثبتی

 

 معمولا جانمایی پلاک ثبتی با توجه به حدود ملک و استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی که در سند دفترچه ای  قید شده است. یا انجام شده است. برای دریافت جانمایی پلاک ثبتی، باید هزینه ای را برای محاسبه این نرخ برای کسانی بپردازید که نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه به راحتی امکان پذیر نیست.

اما خوب است بدانید که هزینه جانمایی پلاک ثبتی مطابق با تعرفه های مصوب در کل کشور می باشد. این تعرفه ها به عوامل خاصی بستگی دارد و با بررسی دقیق این عوامل برخی هزینه ها تغییر خواهد کرد.

 

عوامل موثر بر هزینه جانمایی پلاک ثبتی عبارتند از:

 

  • متراژ ملک مورد نظر پس از اخذ نقشه نهایی
  • موقعیت ملک در دشت یا تپه های متوسط ​​یا مناطق کوهستانی
  • نحوه جانمایی پلاک با استفاده از تهیه نقشه UTM، دستگاه ها بر اساس دقت
  • مراکز ارائه دهنده خدمات جانمایی پلاک را انتخاب کنید

 

هزینه جانمایی پلاک ثبتی

 

نحوه سفارش پلاک ثبتی

 

اگر نیاز به دریافت خدمات جانمایی پلاک ثبتی برای ملک خود دارید، باید به دنبال بهترین مراکز ارائه دهنده این خدمات باشید. البته ناگفته نماند که در هنگام مراجعه به این مراکز تمامی مدارک موجود در مورد ملک و زمین مورد نیاز است و ملک خود را با وجود قدیمی بودن و در نهایت هرگونه مهر و امضای رسمی و معتبر بر روی اسناد وجود دارند.

مجموعه خدمات ما به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات جانمایی پلاک ثبتی، با دارا بودن کارشناسان مجرب می باشد یک کارشناس حرفه ای و با تجربه این کار را به بهترین نحو برای مشتریان خود انجام خواهد داد. لازم به ذکر است با توافقاتی که بین مالک و کارشناسان ما انجام می شود تمامی مراحل جانمایی پلاک ثبتی به عهده کارشناسان می باشد و این مراحل تا حصول نتیجه و دریافت پلاک ثبتی به طور کامل و دقیق انجام می شود.

نکته مهم در مورد این شرکت داشتن کارشناسان معتبر در این زمینه  نظام مهندسی و دادگستری است کلیه نقشه های ارسالی دارای اعتبار قانونی می باشد. اگر می خواهید هزینه صفر تا صد عملیات جانمایی ملک را بدانید و سپس اقدام به دریافت خدمات کنید می توانید به راحتی با مشاوران ما که آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید.