خدمات نقشه برداری زمین:

شرکت نقشه برداری https://utm-map.com/ یک شرکت خدمات نقشه برداری زمین است که دارای مجوز حرفه ای می باشد. بخش بررسی داخلی و پیشرفته ما هم به عنوان یک گروه مستقل و هم به عنوان یک سرویس پشتیبانی برای خدمات مهندسی ما عمل می کند.

از وظایف خدمات نقشه برداری زمین جمع آوری و مستندسازی خطوط دارایی، مکان های تاسیساتی، حق ارتفاق و توپوگرافی یک منطقه است که فرآیند مهندسی منطقه را آغاز می کند. در این کار دقت و ماهیت جامع بررسی زمین مورد نظر برای موفقیت یک پروژه ضروری است. بدون اطلاعات دقیق از بررسی زمین، تصمیمات پروژه تحصیل شده توسط تیم ما نمی تواند اتخاذ شود.

با تیم نقشه برداری ما و کمک از روش های نوین خدمات نقشه برداری طراحی نقشه و ساخت و ساز یک ساختمان آسان تر است. ما خدمات نقشه برداری تایید شده را برای توسعه های تجاری و مسکونی، بزرگراه ها، تاسیسات، خرید ملک و موارد دیگر انجام می دهیم.

متخصصان دارای مجوز ما از تجهیزات پیشرفته و نوآوری عملی خود برای ارائه محصول برتر برای مشتریان خود استفاده می کنند. بدون توجه به اندازه یا محدوده پروژه، تیم ما خدمات نقشه برداری دقیق و با کیفیت بالا را به موقع ارائه می دهد.

 

خدمات نقشه برداری

 

خدمات نقشه برداری به چه معناست؟

در واقع خدمات نقشه برداری، وسیله ای برای انجام اندازه گیری های نسبتاً بزرگ و دقیق از سطوح زمین می باشد.

انواع خدمات نقشه برداری زمین که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم:

https://utm-map.com/ خدمات نقشه برداری زمین زیر را به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه می دهد:

  • بررسی های عنوان زمین

  • بررسی مرزهای اموال

 این بررسی ها مرزهای واقعی یک ملک معین را مشخص می کند. صاحبان املاک اغلب می خواهند بدانند که مرز زمین آنها از کجا شروع و به کجا ختم می شود.

  • زیربخش آبکاری

هنگامی که شخصی می خواهد زمین خود را به چندین قطعه کوچکتر تقسیم کند، به یک مهندس نقشه بردار ثبت شده زمین نیاز دارد تا یک زمین تقسیم بندی را تهیه کند. برای پروژه های توسعه مسکن معمول است.

یک بررسی توپوگرافی، ویژگی های طبیعی و ساخته دست بشر را بر روی یک ملک را مشخص می کند. به عنوان مثال، هر ساختمان، حصار، ارتفاع، خطوط زمین، درختان، و بدنه های آبی. مهندسان و معماران از بررسی های توپوگرافی برای کمک به طراحی بهبود یا پیشرفت در یک منطقه استفاده می کنند.

  • گزارشات املاک نقشه بردار

گزارش املاک و مستغلات نقشه بردار یک سند قانونی است که به وضوح مکان همه پیشرفت‌های عمومی و خصوصی قابل مشاهده را نسبت به مرزهای ملک و همچنین ابعاد ملک، و مکان، در صورت وجود، هر چیزی که بر ملک تأثیر می‌گذارد را نشان می‌دهد.

گواهی ارتفاع برنامه بیمه ملی سیل، اطلاعات لازم ارتفاع را برای اطمینان از انطباق با قوانین مدیریت دشت سیلابی جامعه ارائه می دهد.

  • بررسی حق ارتفاق

بررسی حق ارتفاق تعیین می کند که به عنوان مثال، یک شرکت خدمات شهری حق دسترسی به بخشی از دارایی شما را برای نگهداری، بهبود یا نصب تاسیسات دارد.

  • بخش ساخت و ساز

نقش آفرینی ساختمانی شامل بررسی و تعیین مراحل مختلف ساخت و ساز یا عناصر خاص ساخت و ساز مانند جاده ها، پل ها، ساختمان ها و تاسیسات است.

  • خدمات نقشه برداری زیرسطحی

خدمات نقشه‌برداری زیرزمینی محل تاسیسات زیرزمینی را نشان می‌دهد. این به تیم های مهندسی و ابزار اجازه می دهد تا زیر سطح را ببینند و اطلاعات حیاتی برای تعمیر و نگهداری، عملیات و ساخت و ساز را به دست آورند.

رعایت منطقه بندی یک ضرورت اساسی برای تمام پروژه های توسعه املاک است. همه بخش ها و محدودیت‌های منطقه‌بندی موجود، از جمله منطقه‌بندی گذشته را نشان می‌دهد.

بطور کلی هدف خدمات نقشه برداری چیست؟

خدمات نقشه برداری خطوط مرزی را به روز می کنند و مکان ها را برای ساخت و ساز آماده می کنند تا از اختلافات قانونی جلوگیری شود. نقشه برداران اندازه گیری های دقیقی را برای تعیین مرزهای دارایی انجام می دهند. آنها داده های مربوط به شکل و خطوط سطح زمین را برای پروژه های مهندسی، نقشه برداری و ساخت و ساز ارائه می دهند.

اصول اصلی خدمات نقشه برداری چیست؟

چند اصل اساسی خدمات نقشه برداری

الف. کار از کل به جزء

ب. مکان نقطه بر اساس اندازه گیری از دو نقطه مرجع

ج. سازگاری کار

ه. دقت مورد نیاز

تمام خدمات نقشه برداری خود را به گروهی بسپارید که بتوانید به آن اعتماد کنید:

تیم https://utm-map.com/ در درازمدت توانسه خدمات نقشه برداری را طبق اصول و قوانین کشوری پیش ببرد و از آنها عبور می کنیم و همین امر منجر شده است تا مشتریان ما متوجه تفاوت ما می شوند.

ما می دانیم که هر پروژه مجموعه ای از چالش ها و نیازهای منحصر به فرد خود است. ما به تجربه و تخصص خود برای ارزیابی هر جنبه از یک پروژه، توصیه راه‌حل‌های عملی و حفظ روند قانونی پروژه تکیه می‌کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم پروژه شما را ارزش گذاری کنیم.