نقشه برداری در لواسان با بهترین خدمات و تجهیزات برای مشتریان انجام می‌ شود. در دنیای امروزی اشخاص برای نقشه برداری زمینی باید از وسایل و ابزارهای اندازه گیری بهره گیری کنند و با محاسبه زاویه‌ ها، اختلاف ارتفاع و… نقشه‌ ای را طبق اصول رسم کنند. در مجموعه‌ ی یو تی ام مپ برای به‌ دست آوردن داده‌ های دقیق  از زمین‌ های گوناگون، نقشه‌ برداری زمین را انجام می‌ دهند.

 هرگاه زمینی وضعیت مناسب داشت و امکان دسترسی به همه‌ ی بخش‌ های آن حتمی بود، آن زمین برای نقشه‌ برداری مورد خوبی است. به‌ طور کلی نقشه‌ برداری زمینی در دو وهله به‌ دست آوردن داده‌ ها و رسم نقشه انجام می‌ شود. برای این امر نقشه بردار اول باید به داده‌ های مهم زمین همچون زاویه‌ های گوناگون زمین، طول، عرض و در بعضی نواحی ارتفاع محل‌ هایی که در زمین هستند، اهمیت زیاد دهد. وهله بعد رسم نقشه می‌ باشد که با اهمیت‌ به‌ داده‌ های به‌ دست آمده، می‌ توان نقشه زمین را رسم نمود. هنگامی که قرار است نقشه برداری زمینی انجام شود با بهره گیری از وسیله‌ های گوناگونی همچون دوربین و زاویه یاب و… انجام می‌ شود.

خیلی از مردم امکان دارد در ارتباط با نقشه برداری زمینی شناخت زیادی نداشته باشند، مهم‌ترین کاربرد و مزیت‌ های نقشه برداری زمینی برای احداث جاده و راه آهن می‌ باشد، همچنین با کمک آن مساحت‌ های سطوح مسطح را محاسبه می‌ کنند‌. در مجموعه‌ ی یو تی ام مپ عملیات نقشه برداری به‌ طور دقیق و طبق اصول انجام می‌ شود.

 

ارزیابی وسایل نقشه برداری

 

در مجموعه‌ ی ما برای اینکه نقشه برداری به‌ خوبی انجام شود باید از وسایل‌ های مختلف کمک گرفت.

 

تئودولیت

 

از اساسی‌ ترین وسایل نقشه برداری زمینی، تئودولیت است که نمای آن مثل دوربین می‌ باشد و با بهره گیری از آن می‌ توان زاویه های گوناگونی را اندازه گرفت. دوربین تئودولیت روی یک سه پایه قرار دارد و به‌ خوبی زاویه های قائم و افقی را اندازه گیری می‌ کند‌.

 

دوربین نیوو

 

یکی دیگر از وسایل‌ هایی که در نقشه برداری در هشتگرد و دیگر مناطق وجودشان ضروری می‌ باشد، دوربین نیوو است. ظاهر این کالا درست مثل تئودولیت می‌ باشد و مانند یک دوربین دیده می‌ شود. امکان دارد افراد زیادی ندانند دوربین نیوو چه عملکردی دارد. باید بگوییم زمانی که قرار است ارتفاع بین دو نقطه اندازه گیری شود، از دوربین نیوو بهره گیری می‌ کنند. دوربین نیوو شاخصی مجهز است و اگر از آن بهره گیری نکنید، ارتفاع بین دو نقطعه به‌ درستی معلوم نمی‌ شود‌.

 

متر مهندسی

 

متر مهندسی یکی دیگر از وسایل کاربردی در نقشه برداری زمین می‌ باشد‌. بیشتر مردم شناخت بسیاری به‌ این وسیله دارند، برای اینکه در نقشه برداری طول‌ ها را اندازه بگیرند از مترهای نواری یا مهندسی بهره گیری می‌ کنند. اصولا مترهای نواری در جنس‌ های مختلفی ایجاد و ساخته می‌ شوند که کمپانی‌ های نقشه برداری همیشه از برترین مترهای نواری برخوردار می‌ گردند.

 

فاصله‌ یاب‌ های لیزری

 

هر گاه نتوانستید با مترهای مهندسی طول‌ های بلند را اندازه گیری کنید، می‌ توانید با بهره گیری از فاصله‌ یاب‌ های لیزری در نقشه برداری زمینی این ارزیابی را انجام دهید. اندازه گیری با بهره گیری از فاصله‌ یاب‌ های لیزری با سرعت بالا انجام می‌ شود و وقت اشخاص اتلاف نخواهد شد.

به‌ شما ضمانت می‌ کنیم خدمات نقشه برداری در مجموعه‌ ی ما با بهترین و پیشرفته‌ ترین تجهیزات عرضه می‌ شود و افراد از کارکردشان راضی خواهند بود. اصولا هزینه‌ ی نهایی نقشه‌ برداری‌ ها به‌ عوامل گوناگونی ارتباط دارد. مهم‌ترین علت در مشخص شدن هزینه‌ ی نهایی نقشه برداری، گونه خدماتی است که توسط مشتری دریافت می‌ شود. هر چقدر خدمات زیادی را از نقشه بردارها دریافت کنید، بدون شک قیمت نهایی بیشتر خواهد شد و باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید. مجموعه‌ ی یو تی ا م مپ علاوه بر ارائه بهترین خدمات نقشه برداری در لواسان را با قیمتی مناسب انجام می دهد.

 

نقشه برداری زمینی و هوایی در لواسان

 

ما نقشه برداری‌ های گوناگونی داریم  که اصلی ترین آن‌ها شامل هوایی و زمینی می‌ باشد. اگر قصد دارید نقشه ای در مکان صعب‌ العبور فراهم کنید، تحت هیچ شرایطی نمی‌ توانید از نقشه برداری زمینی بهره گیری کنید. با بهره گیری از پهبادها می‌ توانید نقشه‌ های هوایی مناسبی را فراهم کنید و حتی در مکان‌ های صعب‌ العبور هم کاربرد بسیاری دارد.

 نقشه برداری هوایی قیمتش نسبتا ارزان است، اما قیمت نقشه برداری زمینی بیشتر از هوایی است و  مشتریان حتما باید به این مورد توجه کنند تا موضوعی برایشان پیش نیاید. در خیلی از موردها برای فراهم کردن نقشه دو هزار باید از راه نقشه برداری زمینی و هوایی دست به‌کار شوید‌. مجموعه‌ی ما به‌ غیر از عرضه‌ ی خدمات در لواسان، برای نقشه برداری ورامین نیز آماده‌ ی خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

 

فعالیت‌ های تیم نقشه برداری زمینی در لواسان

 

جهت نقشه برداری در لواسان بخش‌ های کنترل زمینی را معین و ارزیابی می‌ کنند.
نقشه های توپوگرافی را طراحی و تولید می‌ نمایند.
در مکان‌ هایی که دسترسی غیر ممکن است نقشه های زمینی را ایجاد می‌ کنند.
از تونل‌ ها نقشه های زمینی طراحی و فراهم می‌ کنند.
نقشه‌ ها را از تاسیسات زیرزمینی طراحی و فراهم می‌ نمایند.

 

به نقشه برداری در لواسان نیاز دارید؟

 

پس با شماره  09121456250 تماس بگیرید

 

تهیه نقشه برداری زمینی با دوربین

 

از شیوه‌ ها و ابزارهای گوناگونی نقشه‌ برداری زمین انجام می‌ شود. قسمتی از این کارها برای معین نمودن قسمت‌ های گوناگون و مشخص سازی مسیر و بعضی دیگر برای اندازه گیری طول، عرض و ارتفاعات زمین و غیره مورد بهره گیری قرار می‌ گیرند، اصلی‌ ترین موضوع در نقشه برداری زمین هموار بودن زمین است که برای ایجاد یک ساختمان بسیاری ضروری می‌ باشد، همچنین تراز بودن زمین مد نظر هم از اهمیت زیادی بهره مند است و این موارد از مهم‌ترین گام برای آغاز ساخت و ساز محسوب می‌ شوند‌.

در صورتی که مجموعه‌ ی ما را برای تهیه نقشه برداری زمینی از زمینتان انتخاب کردید، مشاوران با تجربه این گروه، با یاری تجهیزات گوناگون که هرکدام از آن‌ ها با اهمیت به‌‌ مقیاس‌ های گوناگون برگزیده می‌ شوند، اول آغاز به اندازه گرفتن زمین و بعد برای تهیه نقشه برداری اقدام می‌ کنند‌. مجموعه‌ ی ما نه فقط برای نقشه برداری در لواسان بلکه برای نقشه برداری در ورامین نیز به‌ شما کمک می‌ کنند.

 

ارائه انواع خدمات نقشه برداری در منطقه لواسان

 

مجموعه ما یکی از سایت‌ های موفق در زمینه ارائه انواع نقشه برداری‌ ها در مناطق مختلف می‌ باشد. به عنوان نمونه می‌ توان به نقشه برداری هوایی، زمینی و زیرزمینی اشاره کنیم. این مجموعه با در برداشتن کارشناسان رسمی نقشه برداری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌ باشد. از جمله خدماتی که در منطقه هشتگرد ارائه می‌ دهد، نقشه‌ های زیرزمینی برای ایجاد تونل‌ ها و تاسیسات زیرزمینی و… می‌ باشد.

تمامی خدمات این مجموعه با بهترین ابزارها صورت می‌ گیرد. همچنین برای تهیه نقشه در مناطق صعب العبور کافیست به این مجموعه مراجعه کنید. این مجموعه همانطور که گفته شد با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات نقشه برداری اقدام به طراحی نقشه با بهترین کیفیت و قیمت می‌ کنند.