جانمایی پلاک ثبتی در دماوند

با توجه به گران‌تر شدن اراضی و املاک در دماوند یکی از میاحث داغ این روزها جانمایی پلاک ثبتی در دماوند است چرا که یکی از پیش نیازهای دریافت سند تک برگ به شمار می آید.

با جانمایی ملک به صورت دقیق محل و مختصات ملک روی عکس های هوایی و نقشه ها تعیین می شود و در صورت بروز هرگونه مسئله ای ناشی از تداخل یا تعارض املاک همسایه به خوبی مرزبندی آنها مشخص می گردد و اختلافات ناشی از دعاوی ملکی برطرف می شود.

برای جنمایی پلاک ثبتی در دماوند می توانید هم به صورت حضوری به آدرس دفتر شرکت یو تی ام مپ و هم به صورت آنلاین با کارشناسان یو تی ام مپ در تعامل و تماس باشید تا با مشاوره تخصصی و رایگان به بهترین نحوه احسن جانمایی ملک انجام شود و برای دریافت سند تک برگ اقدامات لازم را انجام دهید و در اسرع وقت سند مالکیت را دریافت نمایید.

 

یافتن پلاک ثبتی روی نقشه تهران

شهرداری تهران در سال های اخیر از سامانه تهران من برای راحتی شهروندان بهره‌برداری کرده است و اغلب خدمات مورد نیاز شهروندان از طریق این سامانه قابل پیگیری و استعلام می باشد.

برای دریافت کد شناسایی ملک از طریق رایانه یا لپ تاپ وارد مرورگر کروم شوید و عبارت سامانه تهران من را در آدرس بار گوگل تایپ نمایید تا نقشه تهران برای شما به نمایش در آید سپس روی موقعیتی که ملک در آن قرار دارد کلیک راست نمایید و روی گزینه سوم که همان شماره شناسایی ملک است کلیک کنید تا کد شناسایی ملک به همراه پلاک و مختصات یو تی ام و عرض جغرافیایی نشان داده شود.

با وارد کردن کد شناسایی ملک در نرم افزارها موقعیت دقیق پلاک ثبتی روی نقشه تهران برای شما به نمایش در خواهد آمد و می توانید از اطلاعات دقیق ملک و مختصات جغرافیایی آن آگاهی لازم را بدون مراجعه حضوری به سازمان های شهرداری، ثبت اسناد و… به دست آورید.

 

پیدا کردن ملک از روی سند

در سندهای جدید که به سند تک برگی هم معروف هستند تمامی مشخصات ملک در آن درج شده است یکی از این اطلاعات کد شناسایی ملک است که می توانید از طریق سامانه تهران من آن را دریافت کنید.

برای پیدا کردن ملک از روی سند تک برگ نیاز به داشتن کد شناسایی ملک است که در سند تک برگ در قسمت بالا سمت راست مندرج گردیده است علاوه بر کد شناسایی ملک، کد تصدیق سند نیز در قسمت بالای سند سمت چپ درج شده تا از طریق سامانه ثبت اسناد هویت سند را پیگیری و استعلام بگیرید.

سندهای تک برگی جدید که بر اساس مختصات یو تی ام تهیه می شوند موقعیت دقیق ملک را در اپلیکیشن های مختلف به نمایش در می آورند برای این منظور کافی است که طول و عرض جغرافیایی ملک را در اختیار داشته باشید که در سند تک برگی موجود است. اگر ملک شما دارای سند قدیمی است باید از طریق سامانه صدور سند بر اساس ماده 147 و 148 سند منگوله دار خود را به سند تک برگی تبدیل کنید که برای دریافت مشاوره با کارشناسان یو تی ام مپ در تماس باشید.

 

یافتن یو تی ام ملک از روی پلاک

برای یافتن یو تی ام ملک از روی پلاک کارشناس امور ثبتی مدارک موجود را پلاک ثبتی که در سند درج شده مطابقت می دهد و با تهیه نقشه ثبتی و تبدیل آن به مختصات UTM از هر جای ایران می توان به موقعیت دقیق ملک دست پیدا کرد. در مختصات یو تی ام هر ملک دارای یک طول و عرض جغرافیایی منحصر به فرد و بدون تکرار است و شما در مختصات یو تی ام دو نقطه با مختصات یکسان پیدا نخواهید کرد.

با بررسی مرزهای ملک و مشخص شدن حدود اربعه نقشه یو تی ام وضع موجود تهیه می شود و ممهور به مهر و امضای کارشناس رسمی دادگستری تحویل متقاضی یا مراجع قضایی می گردد و بر اساس نقشه یو تی ام هرگونه تعارض و تداخلی با وضوح بالا مشهود و میزان دقیق آن نیز درج شده است.

 

نمونه جانمایی پلاک ثبتی

در یک نمونه اخیر که متقاضی به کارشناسان یو تی ام مپ  مراجعه کرده و به دلیل اینکه از محل دقیق ملک اطلاع نداشت و فقط پلاک ثبتی قدیمی آن را در دست داشت از کارشناسان ما خواستار روشن شدن موضوع شد. کارشناسان یو تی ام مپ در اولین قدم نقشه های کاداستری از سازمان ثبت اسناد را تهیه و حدود زمین را روی آن مشخص کردند سپس با انجام عملیات جانمایی ملک، مختصات یو تی ام ملک را تعیین و در اقدام بعدی میخکوبی را روی وضع موجود ملک پیاده‌سازی کردند و در نهایت برای ملک اقدام به دریافت سند تک برگ گردید.

شرکت فنی مهندسی یو تی ام مپ  رزومه درخشانی در حوزه جانمایی پلاک ثبتی در تهران و کرج برخوردار است و با انجام نمونه پروژه های موفق در زمینه جانمایی ملک از اعتبار و تجربه کافی افتخار انجام انواع پروژه های جانمایی پلاک ثبتی را دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان یو تی ام مپ در تماس باشید.

 

جانمایی زمین در مجموعه یو تی ام مپ

جانمایی زمین در مجموعه یو تی ام مپ که همان تعیین موقعیت دقیق ملک روی نقشه و عکس های هوایی سنوات گذشته و نقشه یو تی ام با مقیاس 1:2000 است توسط کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی شرکت یو تی ام مپ

قابل انجام است. جانمایی پلاک ثبتی باید با وسواس زیادی توسط کارشناس رسمی دادگستری با دقت بالا انجام شود تا به درستی موقعیت دقیق ملک تعیین گردد و در غیر این صورت آدرس ملک با مشکل مواجه خواهد شد و بار حقوقی این قضیه بر عهده کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی خواهد بود.

مجموعه یو تی ام مپ با برخورداری از کارشناسان مجرب با دقت بالا و مقرون به صرفه ترین هزینه کار جانمایی پلاک ثبتی را توسط کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی برای متقاضیان به سرانجام می رساند، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09121456250 تماس گرفته و اطلاعات کافی درباره پروژه خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا درخواست شما ثبت و با شما برای انجام جانمایی ملک تماس گرفته شود.